• jozykas prieš 21 metus #31146

    oficialiam protokole, lenktyunes laikomos ivykusiomis! finisavo 6 bolidai, visu kitu DNF. bet kokius sia informacija neatitinkancius veixmus galima drasiai apskusti..

  • Ierichon prieš 21 metus #30991

    tame ir reikalas. dabar visa diena skaiciuojas kaip padaryt, kad daugiausiai pliuso ar maziausiai minuso gautu...

    Topas visada elgiasi, kaip jiems pelningiau. Cia nieko naujo. Kol nepasikalbi su Gintaru, tol ten visiska betvarke.

  • pseudo prieš 21 metus #30974

    omnibetas atshauke formules stafkes kaip suprantu , nes rezultatuose tushcia...

  • Cash prieš 21 metus #30973

    Tai ka be rytojaus nebus ir $... arba isvis uzmirs kad toks statymas buvo

  • Whatever` prieš 21 metus #30968

    Yra viena beda - jie ziuri kaip geriau jiems.. ir ant tu loseju p*.
    kazin ar suvokia zodziu "teisingiausia" ir "saziningiausia" reiksmes.

    tame ir reikalas. dabar visa diena skaiciuojas kaip padaryt, kad daugiausiai pliuso ar maziausiai minuso gautu...

  • Efkutis prieš 21 metus #30966

    Yra viena beda - jie ziuri kaip geriau jiems.. ir ant tu loseju p*.
    kazin ar suvokia zodziu "teisingiausia" ir "saziningiausia" reiksmes.

  • Whatever` prieš 21 metus #30963

    nu bet topas rimtai debilai. visi ismokejo kaip zmones, o tie isvis jokios reakcijos visa para. Geriausiai butu, kad padarytu kaip orakulas. Uz vaziavusius moka pagal vietas, nestartavusius - grazina stafke. Cia teisingiausia losejo atzvilgiu

  • Ierichon prieš 21 metus #30955

    nu cia nesamone: isivaizduok idarbina koki asila uz kazka atsakinga ir jis taip pridirba kad atimama licenzija firmos... tai kas tada? man vis dar nesuprantama - ne pirma syki tokie dalykai vyksta, ir visiems p*
    Beto ka jau jis tokio veikia kad net nezino kas dedas?

    Nebutina asilus idarbinti.
    galima idarbinti pvz. savo drauga, uosviene, gera pazystama.

  • Efkutis prieš 21 metus #30937

    nu cia nesamone: isivaizduok idarbina koki asila uz kazka atsakinga ir jis taip pridirba kad atimama licenzija firmos... tai kas tada? man vis dar nesuprantama - ne pirma syki tokie dalykai vyksta, ir visiems p*
    Beto ka jau jis tokio veikia kad net nezino kas dedas?

  • Ierichon prieš 21 metus #30936

    Tai kazkoks nusmurges bukmekeris reguliuoja ten viska, o Staniulis nieka nezina atseit? jau nervai nelaiko del tokiu nesamoniu...

    Staniulis yra tik direktorius. Direktoriai dazniausiai neturi laiko, uzsiima svarbesniais reiklais.
    Nesamones rasyneja bukas vardu G,Bratenas, cia jo darbeliai.

  • Efkutis prieš 21 metus #30935

    Tai kazkoks nusmurges bukmekeris reguliuoja ten viska, o Staniulis nieka nezina atseit? jau nervai nelaiko del tokiu nesamoniu...

  • Ierichon prieš 21 metus #30933

    TOPAS neskelbia rezu, tipo tikslinasi kazka
    Nieko palauksime ir isp***** Staniuli

    Pi....ok ne Gintara, o jo vadovaujama gauja, topsporta.
    Tai labai skirtingi dalykai

  • Romka prieš 21 metus #30930

    senai aisku
    GB taip pat =1 uz toki pat @2.5 ivyki... nors ir bandziau irodinet kad ner punkto tokio tai atsiunte neaiskius parasymus kad toks ir toks punktas kur nieko apie jokius pirmus ratus ar pan. tiesiog bendra isimtis....

    TOPAS neskelbia rezu, tipo tikslinasi kazka
    Nieko palauksime ir isp***** Staniuli

  • Cash prieš 21 metus #30920

    Idomiausia tai, kad Fonbet neismokejo, o prilygino vienetui. Staciau M.Schumacher - K. Raikonen. Uz Shumi buvo 3,2 koeficientas. Nors pas juos taisyklese parasyta, kad apsilimo ratas ieina i lenktynes.
    O stai kita rusu firmele, kuria visi kritikuoja, tai yra Parimatch negana to, kad po mano laisko nueme man stoga ir atsiprase, bet ir ismokejo toki pat statyma.
    Taigi, ne parimatch yra sh, o fonbet.

    senai aisku
    GB taip pat =1 uz toki pat @2.5 ivyki... nors ir bandziau irodinet kad ner punkto tokio tai atsiunte neaiskius parasymus kad toks ir toks punktas kur nieko apie jokius pirmus ratus ar pan. tiesiog bendra isimtis....

  • hai prieš 21 metus #30913

    Idomiausia tai, kad Fonbet neismokejo, o prilygino vienetui. Staciau M.Schumacher - K. Raikonen. Uz Shumi buvo 3,2 koeficientas. Nors pas juos taisyklese parasyta, kad apsilimo ratas ieina i lenktynes.
    O stai kita rusu firmele, kuria visi kritikuoja, tai yra Parimatch negana to, kad po mano laisko nueme man stoga ir atsiprase, bet ir ismokejo toki pat statyma.
    Taigi, ne parimatch yra sudas, o fonbet.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Welches Casino bietet die besten Boni und Aktionen für neue Spieler? (5 ats.) Marco Stanley
Чи є користь від nofollow посилань? (1 ats.) 3017c08b8698ca450c0d399dcbf66ce6
Konkursas „Geriausias Lietuvos tipsteris: Žiemos Olimpinės 2026“ (37 ats.) 4f996750b6071d407b657251e65e4ac6
Pastaruoju metu naudoju AI futbolo statymams – rezultatai visai neblogi (9 ats.) c41d37b9f4e62e9136a6c4281404c0d3
Senesnių prognozių redagavimas (2 ats.) Darius Kuria
Eurolyga prognozės (363 ats.) 3e3faf74a2e3ecb3be72add2aa699d71
YO, ČIA NE NORMALU — CAFESCORE ĮJUNGĖ DIEVO REŽIMĄ (3 ats.) CafeScore
Ваш надёжный помощник в мире спортивных ставок (3 ats.) 75f9a9c06702e9cdc144ff9f8825ec2f
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (114 ats.) Toras_Toronto
Futbolo rezultatai ir statistika (11 ats.) Tanvisha

Svarbiausios diskusijos

Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (114 ats.) Toras_Toronto
Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn